Solárium / Opaľovacie prípravky Solárne štúdio Smis
Vitajte v našom štúdiu!
Ponúkame Vám opaľovanie v exkluzívnych TURBO soláriách.

Ak by ste museli počkať pár minút na opálenie v soláriu môžete využiť našu MINI KAVIAREŇ. Pre mamičky a ich ratolesti máme pripravený DETSKÝ KÚTIK.

Aby ste sa u nás cítili dobre, je u nás na prvom mieste čistota a príjemné prostredie.

Náš personál je odborne zaškolený aby vám vedel dobre a profesionálne poradiť ako sa správne opaľovať v soláriu a vybrať ten správny krém do solária. Pre vašu bezpečnosť používame len špičkové a kvalitné prístroje, ktoré spĺňajú prísne predpisy Európskej únie. Všetky prístroje pravidelne kontrolujú odborne zaškolení technici.

Čo ponúkame
Solárium

K dispozícii pre vás máme nadštandardne vybavené horizontálne a vertikálne soláriá od výrobcu megaSun, ktorý sa zameriava na najmodernejšie technológie a vybavenie.

Opálenie je našou najprirodzenejšou kozmetikou a dôležitá ochrana pred Slnkom. Pod profesionálnym vedením sa dá s pomocou solária dosiahnuť privyknutie na UV žiarenie. Pri rozumnom dávkovaní žiarenia sa dajú dosiahnuť všetky biopozitívne účinky bez nebezpečenstva spálenia pokožky. K biopozitívnym účinkom opaľovania patrí syntéza vitamínu D3, posilnenie imunitného systému, zlepšenie krvného obehu a zlepšenie niektorých kožných problémov. Okrem toho nie je opaľovanie v soláriách závislé na počasí,a stále dostupné v solárnych štúdiách.

Opaľovacie prípravky

U nás nájdete najširší výber solárnej kozmetiky značky Australian Gold, ktorá je číslom jedna v oblasti solárnej kozmetiky.

Vnútorné opaľovacie prípravky od Australian Gold® sú všetky vytvorené z najinovatívnejších a najvyberanejších zložiek, aby optimalizovali kvalitu pokožky a chránili ju pred dehydratáciou a starnutím. Preto pokiaľ chcete dosiahnuť najlepšie opálenie, obklopte sa týmito zdravými zložkami, uveďte svoju pokožku do jej prirodzeného zdravého režimu tak, že sa budú môcť spustiť prírodné procesy vo vašom tele. Potom počas opaľovania dosiahnete najtmavšie výsledky, aké je vaša pokožka schopná dosiahnuť. Toto je základná myšlienka, ktorá sa skrýva za našimi opaľovacími prípravkami.

Naše soláriá
Prvé inteligentné
solárium
Magický design budete milovať pre jeho kombináciu obrovského výkonu, širokých možností a vysokého stupňa komfortu.
megaSun 6800 intelliSun
Opaľovanie v X10
luxus pre zmysly
Kombinácia atraktívneho designu a vysokej výkonnosti vám ponúka fenomenálny zážitok z opaľovania. Užívajte si luxus a krásne opálenie.
Luxura X10
V8 Highbrid
Hnedá a hydratovaná.
NOVINKA V OPAĽOVANÍ. Skombinovali sme UV trubice s kolagénovými. Stimuluje vlastné kolagénove bunky k zvýšenej tvorbe kolagénu.
Luxura V8 Highbrid
MÁME TO RADI
VERTIKÁLNE
Nová Luxura V8 má okúzľujúci design, ktorý žiari od nádherného vrchu až po dol. Plynúce ambientné svetlo rovnako hladko mení farby ...
Luxura V8
Cenník
SOLÁRIÁ


Kab. 1 – Luxura X10: 0,70€/1min.
Kab. 2 – megaSun 6800 CPI: 0,70€/1min.
Kab. 3 – Luxura V8 Collagen: 0,70€/1min.
Kab. 4 – Luxura V8: 0,70€/1min.

PERMANENTKA / SOLÁRIUM

50 min. - 33€ / zľava 5%
100 min. - 63,00€ / zľava 10%
200 min. - 112,00€ / zľava 20%

Galéria
Novinky
Kontakt
Kde nás nájdete

Letná 40, 040 01 Košice
Po - Pia: 9.00 - 20.00
So: 12.00 - 20.00
Ne: zatvorené
Štátne sviatky: zatvorené

E-mail

info@studiosmis.sk

Telefón

+421 905 801 764